Українська    |   English
На первую страницуКарта сайтаСвязаться с нами
Інженер-Сервіс
Новини Про компанію Сервіс-центр Оренда ПТС Бібліотека Контакти

Каталог

Відеокамери
Рекордери
Відеомонітори
Мікшери та блоки відеоефектів
Системи маршрутизації та розподілу сигналів (матриці)
Пристрої компресии та передачі сигналів
Пристрої для синхронізації обладнання
Модульна система
Контролери
Телесуфлери
Об'єктиви
Штативи
Пристрої стабілізації камер
Компендіуми
Джерела живлення
Освітлювальне обладнання
Автоматизація мовлення та виробництва новин
Архівування матеріалів
Вимірювальне обладнання
Службовий зв'язок


Оренда обладнання
Контакти
Вакансії
Форум
Наші проекти


Логін
Пароль
Реєстрація »
Забув пароль
 

Інженер-Cервіс   »  Новини 
 
Новини




За результатами опитування Coretta Research, хмара впливає на медіа виробництво, але переважна більшість робочих процесів досі залишаються неефективними.
 
 

Опитування виявило, що 90% респондентів підтвердили використання хмарного виробництва та віддаленого монтажу у своїх бізнес-процесах, серед найбільш поширених — спільна робота та перегляд контенту клієнтами.

Однак, більшість рішень для віддаленого монтажу й досі використовує старі підходи у робочих процесах — 65% користувачів передають оригінальні high-res медіа по мережі інтернет для віддаленого монтажу.

Дослідження виявило, що серед професіоналів є й ті, хто передає проксі-відео, або дистанційно підключаються до монтажних станцій телецентру — все це ознаки моделі, яка марно витрачає дорогі ресурси.

Трохи більше чверті (27%) монтажерів, що працюють дистанційно, використовують у браузері хмарні платформи на кшталт Blackbird, дослідження виявило, що вони вдвічі популярніші ніж дистанційне підключення з комп’ютера до хмарної робочої станції.

На початку пандемії Covid-19 хмарні робочі простори використовували 60% користувачів, за два роки їх кількість змінилася: 84% користувачів помітили зростання віддаленого монтажу та хмарного виробництва, та 58% очікують, що ця тенденція буде розширюватися, коли бізнес повернеться до звичного режиму.

Серед найбільш важливих переваг хмарного виробництва, респонденти вважають швидкість виробничих процесів, можливість працювати з будь-якої локації в будь-який час, та суттєве збереження витрат у порівнянні з традиційними інструментами.

«За результатами нашої співбесіди з сотнями професіоналів медіа галузі, ми помітили значний зсув від бізнес процесів з підтримкою хмари, до процесів створених безпосередньо в хмарі, – розповів Роберт Амброз, співзасновник та генеральний директор Caretta Research. «Дослідження довело, що віддалене виробництво відкриває нові можливості, воно більш гнучкість та економію, але дуже часто приходиться йти на компроміс з адаптацією застарілих підходів в роботі. Зараз ми бачимо впровадження робочих просторів та інструментів, які оптимізовані під хмару, та дозволяють уникнути зайвих витрат та проблем безпеки, пов’язаних з постійним переміщенням контенту»

 



« До списку новин  
 
Розширений пошук



 посилання на FaceBook
QR код посилання на FaceBook

посилання на twitter
QR код посилання на FaceBook


 






    +38 (044) 593-18-20
+38 (073) 593-18-20
+38 (096) 532-96-82
+38 (095) 532-96-82
Telegram cервісного центру @Engineer_Service
  Copyright © Інженер-Сервіс
Усі права захищено


   Створено у ROMART, 2007
 
 
    e-mail: info@engineer-service.tv
м. Київ, вул.Вавилових, 15
Авторизиований сервісний центр професійного відеообладнання Panasonic, Sony, JVC, Fujinon, Canon